Pôžičky bez dokladovania príjmu? Internet poskytuje túto možnosť

Počítačová myška a papiere s príjmomTémou dnešného článku budú produkty, ktoré boli ešte pred nedávnom dostupné v oveľa väčšej miere a ktoré sa v súčasnosti museli podriadiť zákonom zhora. Áno, vy už asi aj tušíte, že pôjde o rýchle pôžičky bez dokladovania príjmu a konkrétne o to, že internet poskytuje túto možnosť stále. Ako sme už naznačili, všetky spoločnosti by sa mali podriaďovať zákonom, ako starým, tak aj novovzniknutým.

Najnovší zákon prikazuje povinné dokladovanie príjmu, ak žiadate o finančný produkt, a teda o pôžičky. V bankových spoločnostiach sa mu nevyhnete, no vašim záchranným kolesom by mohli byť nebankové spoločnosti, ktoré sa tomu viac-menej vedia vyhnúť. Prípadne vám finančnú pomoc ponúkne zahraničná spoločnosť, ktorej podmienky vedia byť taktiež výhodné. Poďme si tento produkt predstaviť bližšie.

Pre koho sú určené a koľko vám vedia sprostredkovať?

To, pre koho sú rýchle pôžičky bez dokladovania príjmu určené, rozdeľujeme aj podľa toho, kto o nich žiada. Teda či máte alebo nemáte zamestnanie, či máte alebo nemáte zápis v registri dlžníkov, či hľadáte produkt bez ručenia alebo vám ručiť neprekáža atď. Konkrétnejší popis týchto kritérií sa nachádza v riadkoch nižšie.

Ihneď pre každého!

Pôžičky bez dokladovania príjmu ihneď sú dostupné aj pre nezamestnaných, pre dôchodcov, pre ženy na materskej či pre študentov,  a v niektorých prípadoch aj bez registra a bez ručenia nehnuteľnosťou. Pokiaľ sa nachádzate v tejto kategórii žiadateľov, poprípade máte zápis v registri dlžníkov, jednotlivé spoločnosti, a zdôrazňujeme, že nebankové, vám vedia poskytnúť maximálne 350 – 500 eur. Ak však natrafíte za týchto kritérií na lákavejšie ponuky, t. zn. s vyššou ponúkanou sumou, mali by ste zbystrieť pozornosť a poriadne si naštudovať podmienky, pretože môžu mať buď veľmi vysoké úroky, vysoké sprostredkovateľské poplatky alebo budú požadovať ručenie nehnuteľnosťou.

Pôžičky bez dokladovania príjmu ihneď nemajú jedine tú výhodu, že o nich môžete požiadať, aj keď sa nachádzate v znevýhodnenej situácii, ale hlavne ide o to, že vám budú vyplatené do 24 minút, a ak máte šťastie, tak aj do 10 minút od schválenia vašej žiadosti. Nevýhodou však môže byť aj to, že pri tomto finančnom produkte máte kratší čas na splatenie. Niektoré nebankové spoločnosti ponúkajú maximálne 15 dní, iné 30 dní a u niektorých sa môžete stretnúť aj s 3 mesiacmi, tie sa však zaraďujú medzi najnevýhodnejšie.

Najrýchlejšie, ako možno o pôžičky bez dokladovania príjmu ihneď požiadať, je online spôsob, keďže nebankové spoločnosti majú len zriedkavo kamenné pobočky. Online žiadosť funguje na základe vypísania jedného formulára na hore uvedenej stránke, na ktorú vám stačí len kliknúť a hneď na ňu budete presmerovaný. Po vypísaní ho odošlete a do niekoľkých minút budete mať odpoveď, či vaša žiadosť bola zamietnutá alebo schválená. Ak potrebujete vyššie sumy, predstavíme vám iný variant tohto finančného produktu.

Potrebujete rýchle vyššie sumy?

Eurocenty na kopePôžičky bez dokladovania príjmu ihneď, ktoré sú dostupné do 24 hodín, nemusia vyhovovať každému, no ak ste sa našli vo vyššie menovaných kategóriách žiadateľov, pre ktorých je určená, asi vám veľmi nepomôžeme, pretože tento produktu bude požadovať zamestnanie. Keďže vám rýchle pôžičky bez dokladovania príjmu vedia poskytnúť až do 5 000 eur, je logické že ak ste nezamestnaný, nemali by ste ich ako splatiť.

Pravdou však je, že doba na ich splatenie býva dlhšia, niekoľkomesačná alebo niekoľkoročná. Ich vybavovanie je však zdĺhavejšie a môže trvať aj 4 dni. Netreba sa čudovať, ak od vás bude nejaký poskytovateľ požadovať založenie nehnuteľnosti, no to vám odporúčame len v prípade, ak si ste skutočne istý, že sumu riadne vrátite, ináč by to bol od vás mimoriadne neopatrný a nerozumný krok. Požiadať o nich môžete online alebo telefonicky, prípadne osobne, ak nájdete nejakú kamennú pobočku.

Chcete ešte viac? Skúste to po americky!

Máme dobrú správu pre všetkých žiadateľov, ktorí potrebujú vyššie sumy a 5 000 eur im nestačí. Riešením je americká pôžička. Niektorí nebankové pôžičky bez dokladovania príjmu vám vedia poskytnúť až do 60 000 eur, pričom samozrejme musíte spĺňať oveľa náročnejšie podmienky, totožné s klasickými finančnými produktmi. Ručenie nehnuteľnosťou bude samozrejmosť. Pozitívom môže byť aj to, že takéto sumy vedia poskytnúť aj žiadateľom so zápisom v registri. Ak chcete vedieť, čo všetko sa ráta do príjmu, tak si prečítajte tento super článok.

Splácanie prebieha dlhšiu dobu, rovnako aj vybavovanie tohto produktu. Aby vám však bol schválený, nutné bude, aby ste sa osobne stretli s pracovníkom spoločnosti, ktorá túto možnosť poskytuje. Americké pôžičky bez dokladovania príjmu ihneď sú určené prevažne tým žiadateľom, ktorí si takéto sumy skutočne môžu dovoliť, napr. aj začínajúcim podnikateľom atď. a požiadať o nich môžete aj online prostredníctvom peniazomat.sk. Po odoslaní žiadosti vás budú kontaktovať tie spoločnosti, ktorým ste žiadosť odoslali.

Poslúži vám aj mobilný telefón

Vedeli ste o tom, že rýchle pôžičky bez dokladovania príjmu môžete získať aj cez sms? Osobne však nie sme zástancami tohto spôsobu, pretože kombinuje vyššie dva zmienené produkty, to znamená, že ich poskytovatelia vám poskytnú sumu do 500 eur, ale dostanete ju možno až o niekoľko dní. Teda nejde o peniaze získané ihneď, do 24 hodín. Nevýhodou je, že je potrebné mať čistý register, že si účtujú vyššie sprostredkovateľské poplatky (niekedy aj 100 eur), vyššie úroky, majú kratšiu dobu splatnosti a v niektorých prípadoch je nutná predošlá online registrácia, aby ste mohli využívať sms žiadosti na získanie finančného produktu.

Na záver zhrnieme, že všetky druhy pôžičky bez dokladovania príjmu sú vám rýchle (prípadne ihneď) dostupné online na stránke peniazomat.sk a viac o nich sa môžete dočítať aj v tomto článku.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *